Lage tuleb värvida valguse langemise suunas

13. sept  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 1
Kõigepealt katsuge näpuga lage: kui näpp jääb kriidine, on lagi olnud lubjatud või värvitud kriitvärviga. Need värvid eeldavad põhjalikku mahalihvimist ja sel juhul oleks kindlam laevärvimine juba asjatundja hoolde usaldada.

Kui lagi näppe ei määri, on värvimiseks kasutatud tõenäoliselt lateksvärvi. Nagu uste-akendegi puhul, tuleb ka laest koorunud värv maha kraapida. Kindlasti vajab lagi pesuainega küürimist (eriti põhjalikult köögis!), et sinna kogunenud mustus ei takistaks uue värvi nakkumist.

Paneelidevaheliste pragude täitmisel tuleks tavalisele pahtlile eelistada akrüülmassi, mis säilitab oma elastsuse ka kuivanuna. Pahtlit kasutades on pragu peagi laes tagasi.

Lae värvimisel võiks eelistada täismatte toone. Lage tuleks värvida valguse langemise suunas, tavaliselt piki tuba ja järkude kaupa: siis jäävad rulliservadest tekkivad triibud piki valgust ja on vähem märgatavad.

Kindlasti ei tohiks lage värvida kuuma ilmaga. Optimaalne temperatuur oleks 10-18 soojakraadi. Mida palavam on, seda kiiremini värv kuivab ja seda tõenäolisem on, et lagi jääb triibuline. Vältida tuleks ka otsest päikesepaistet.

Tööriistadest läheb vaja pintslit, rulli ja värvirenni. Rullil peaks olema pikk vars, sest redelil kõikudes vaevalt ühtlast tulemust saab. Pealegi on põrandalt töö kvaliteet paremini näha.

Enne kui rulliga tööle asute, värvige pintsliga lae nurgad ja laelambi ümbrus.


SCOTT WYCOFF Hi, did you know there are spells to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try DR EMU copy and message on the following ( Email: emutemple@gmail.com ) or ( WhatsApp: +2347012841542 ) It will change your mentality and get you what you want. Facebook page Https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341 16. juuni 2022
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: