Kuidas lage värvides hea tulemus saavutada?

04. jaan  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 1
Lae värvimine just mugavamate remonditööde hulka ei kuulu — lisaks sellele, et lae all tuleb kael kahekorra koogutada, on ka oht, et värvitav pind jääb laiguline või triibuline. Milliseid vigu vältida ning milliseid nippe rakendada, et see raske töö lihtsamaks teha ja hea tulemus saavutada?
Värvi kvaliteet ja õiged töövahendid on kvaliteetse maalritöö eelduseks. Ei ole mõtet odavamat rulli või värvi valides mõnda eurot kokku hoida, et siis pärast lae kallal topelt vaeva näha. Tee niigi ebamugav töö lihtsamaks ning vali korralik ja kvaliteetne laevärv, mis annaks hea tulemuse juba 1-2 kihiga. Odavamalte värvidega võib juhtuda, et ühtlase tulemuse saavutad alles viie kihiga. Ka rull peab olema laevärviliseks sobilik ja piisavalt hea imavusega. Liiga kuiva rulliga on triibud kerged tekkima. Lae sisenurkade tegemiseks kasuta väiksemat, ca10 cm laiust rulli ning suurema pinna värvimiseks laiemat, ca 25 cm laiust rulli. Kindlasti vali ebemevaba rull, sest pisikesi tupsukesi on väga tüütu märja värvi seest välja nokkida. Et töö sujuks libedamalt ja valutumalt, kasuta rullile pikendusvart nind enda silmi ja juukseid kaitse kaitseprillide ja nokamütsiga.

Loe edasi:  https://moodnekodu.delfi.ee/news/ehitus/remondinipid-kuidas-lage-varvides-hea-tulemus-saavutada?id=91775617
Mr Elliot Head uut aastat, tere tulemast lehele 2021. Aasta alustamiseks saate NOVA GLOBAL FINANCE'l taotleda laenu vaid 2% intressimääraga. Ükskõik, kas soovite elustiilile hoogu anda või teil on ootamatuid kulutusi, on NOVA GLOBAL FINANCE'i laen kulutõhus viis selle elluviimiseks. Nova Global Finances on paindlik: saate laenata kuni 10 miljonit eurot, sobiva tagasimakseperioodiga vahemikus 1 kuni 30 aastat. Pakume laia valikut isiklikke laene, ärilaene, kodulaene ja võlgade konsolideerimise laene, mida saab vastavalt teie muutuvatele vajadustele ja oludele kohandada 2% intressimääraga. Mida sa saad:  Kohene juurdepääs oma fondidele pärast heakskiitmist  konkurentsivõimelised intressimäärad  paindlikud tagasimaksetingimused  võimalus oma laenu kiiremini ära maksta (lisatasud vähendavad laenu kapitalisummat)  Lihtne kinnitamine, kui vajate täiendavaid vahendeid  Laenu saate taotleda endale sobivas kohas ja kellaajal Kuidas kandideerida: Laenu taotlemine on kiire ja lihtne! Ettevõtted või üksikisikud, kes on huvitatud Nova Global Finances'ist laenu taotlemisest ja vajavad lisateavet KUIDAS KOHALDADA, peaksid SAATAMA MEILI aadressile (novaglobalfinances@gmail.com) VÕI võtma ühendust hr Elliotiga whatsApp: +31642117819 lisateabe saamiseks ja suuliste briifingute jaoks. Kehtivad tingimused. 5. jaanuar 2021
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: